این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

داوری مقالات وصدورگواهی زود هنگام

دبیرخانه همایش آمادگی دارد به پژوهشگرانی که مایل به دریافت گواهی پذیرش مقاله، پیش از برگزاری همایش هستند،..

 دبیرخانه همایش آمادگی دارد به پژوهشگرانی که مایل به دریافت گواهی پذیرش مقاله، پیش از برگزاری همایش هستند،مدارک لازم را صادر و ارسال نماید.

برای این منظور لازم است تا پژوهشگران پس از بارگذاری فایل کامل اصل مقاله و واریز وجه ثبت نام درخواست خود را مبنی بر داوری زود هنگام و دریافت گواهی پیش از برگزاری همایش، از طریق تماس با دبیرخانه  اعلام نماید.

 

دقت فرمایید: مقاله شما پس از واریز وجه به بخش داوری علمی ارجاع خواهد شد.

(پس از واریز وجه می توانید جهت تسریع داوری با شماره 08138253512 ویا08138253513داخلی 1 خانم دکتر شیری همه روزه از ساعت 10 تا 13 تماس بگیرید.)

حداکثر زمان داوری 4 روز کاری 

ارسال فایل پذیرش الکترونیک یا همان گواهی پذیرش حداکثر 3روز پس از اخذ پذیرش 


احتمال رد شدن مقالاتی که مستخرج از پایان نامه تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری می باشند ویا مقالات پژوهشی و کاربردی بسیار اندک است پس دانشجویان این مقاطع و پژوهشگران نگران پذیرفته نشدن و رد شدن مقاله خودنباشند.

نکته: گواهینامه های اصلی پذیرش مقاله با درج هولگرام امنیتی و کد اختصاصی اصالت مقاله ، 1هفته پس از برگزاری کنفرانس از طریق پست ارسال میگردد.

 

نحوه درخواست:

پژوهشگران محترم می توانند بعد از ارسال مقاله خود در سامانه کاربران، از طریق شماره تماس های 08138253512-08138253513 از ساعت 10 تا 13 با خانم  دکتر شیری  داخلی 1دبیرخانه درخواست خود را مبنی بر داوری زود هنگام  و دریافت گواهی موقت ثبت نمایند و فرم ذیل را تکمیل و ایمیل فرمایند.


دریافت فرم گواهی موقت اینجا کیلیک فرمایید
بازگشت1395/10/16
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !